KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861388
nr 1286 1388
Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad Stig -14. Olja på pannå, 57x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:24:11
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr